Kontakt

Kontaktuppgifter

Reception / Växel
0302-373 00 info@oijared.se 

Grupp- och konferensbokning
Rebecca Uhlén 0302-373 05 bokning@oijared.se

Partneransvarig
David Palm 073-7149001 david.palm@oijared.se

Marknads- och bröllopskoordinator
Katarina Backhans 0302-373 27 katarina.backhans@oijared.se

Golfshop/Pro
0302-373 20 shopen@oijared.se

Driftschef
Joakim Andreasson joakim.andreasson@oijared.se 

Restaurangchef
Åsa Johansson 0302- 373 08 asa.johansson@oijared.se

Försäljnings- och marknadschef
Lotta Johansson 0302-373 06 lotta.johansson@oijared.se

Golfansvarig och klubbchef ÖiGK
Lars Brydolf 0302-373 16 lars.brydolf@oijared.se

VD
Sandra Taranger Eberstein 0302-373 10 sandra.eberstein@oijared.se

Öppettider

Reception
16/11 – 23/12
Måndag – fredag kl. 08.00-17.00 samt lördag-söndag kl. 09.00-16.00

0302-373 00

Restaurang
16/11-10/1 2021 Stängt pga vintervila och renovering av kök.
Café öppet vid brasan 16/11-23/12, alla dagar kl. 09.00-16.00

0302-373 00

Öijared Bad och bastu
Fram till 10/1 2021 tar vi inte emot nybokningar i vår Bad och Bastu samt gym. Stängt pga av rådande situation och enligt rekommendationer från FHM.

Golfshop/Pro
Aktuella öppettider

Hitta hit

Öijaredsvägen 59, 448 92 Floda 0302 – 373 00

E20 fr. Gbg mot A-sås/Sthlm. Efter 30 km tag vänster mot Nääs/Öijared. Följ skyltar mot Öijared ca 5 km.

Vi har tre stycken elbilsladdare typ 2 varav två stycken är specifikt avsedda för Tesla.

Nyhetsbrev

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev för att få aktuell information och erbjudanden från oss.

Golf Academy

Utöver produkter från golfshopen, erbjuder vi även kurser och lektioner för såväl privatpersoner som företag.

LÄS MER

Arbeta hos oss

Vill du arbeta på Sveriges största golfanläggning med hotell, restaurang och konferens?

LÄS MER