Kontakt

Kontaktuppgifter

Reception / Växel
0302-373 00 info@oijared.se 

Grupp- och konferensbokning
Karin Birath, Rebecca Uhlén 0302-373 05 bokning@oijared.se

Säljare
David Palm 073-7149001 david.palm@oijared.se

Marknads- och bröllopskoordinator
Katarina Backhans 0302-373 27 katarina.backhans@oijared.se

Golfshop/Pro
0302-373 20 shopen@oijared.se

Receptionschef
Harriet Sundberg 0302-373 04 harriet.sundberg@oijared.se 

Restaurangchef
Åsa Johansson 0302- 373 08 asa.johansson@oijared.se

Försäljnings- och marknadschef
Lotta Johansson 0302-373 06 lotta.johansson@oijared.se

Golfansvarig och klubbchef ÖiGK
Lars Brydolf 0302-373 16 lars.brydolf@oijared.se

VD
Sandra Taranger Eberstein 0302-373 10 sandra.eberstein@oijared.se

Öppettider

Kontantfritt
Vi är kontantfria i vår reception och restaurang. Kort eller swish gäller som betalning. I golfshop och kiosker går det bra att fortsättningsvis även betala med kontanter.

Reception
Alla dagar kl. 7.00 – 21.00
0302-373 00

Restaurang
Alla dagar kl. 9.00 – 21.00
Café från kl. 08.15 till ovan tider 
Lunch alla dagar kl. 11.30-15.00

0302-373 00

Öijared Bad och bastu
Gym, pool och bastu öppet enligt receptionens öppettider

Golfshop/Pro
Aktuella öppettider

Hitta hit

Öijaredsvägen 59, 448 92 Floda 0302 – 373 00

E20 fr. Gbg mot A-sås/Sthlm. Efter 30 km tag vänster mot Nääs/Öijared. Följ skyltar mot Öijared ca 5 km.

Vi har tre stycken elbilsladdare typ 2 varav två stycken är specifikt avsedda för Tesla.

Nyhetsbrev

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev för att få aktuell information och erbjudanden från oss.

Golf Academy

Utöver produkter från golfshopen, erbjuder vi även kurser och lektioner för såväl privatpersoner som företag.

LÄS MER

Arbeta hos oss

Vill du arbeta på Sveriges största golfanläggning med hotell, restaurang och konferens?

LÄS MER